Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/gm456058/ukraina24.pp.ua/www/wp-content/themes/bigbulletin/assets/lib/breadcrumbs/breadcrumbs.php on line 252

Відомий астролог спрогнозував дату закінчення війни в Україні та вказав, на чию користь

Відомий астролог Влад Росс склав на літо 2022 року прогноз для України і запевняє, що війна триватиме до серпня.

За передбаченнями астролога, в липні українські війська почнуть гнати російських окупантів з усіх боків, зокрема з Харківською області.

Про це Росс розповів виданню “Главред”. tsn.ua

“Більше того, в цей час може не стати Чорноморського флоту РФ – він може бути знищений ракетами, які будуть надані Заходом Україні. Можливо, тут зіграють свою роль протикорабельні ракети “Гарпун”, передані Україні. Був Чорноморський флот – і не стало. Був Кримський міст – і не стало його. Моста не буде. І Крим не буде російським”, – розповів астролог.

Він також висловив переконання, що війна закінчиться повною перемогою України – визволенням і Донбасу, і Криму.

“Донбас буде звільнений точно та одразу. А щодо деокупації Криму, Україна піде на переговори, і вже інший політик, не Путін, поверне їй Крим мирним шляхом”, – прогнозує Росс.

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Previous post Рецепт домашньоrо елітного коньяку! В 100 разів краще магазинного
Next post Зеленський: “Нехай тепер кожен від простого українця до ТОП чиновника готується, ніякої більше “кpишi” не буде, вкрав – сядeш, брав хaбaря – сядeш. Вийнятків не може бути ніяких