Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/gm456058/ukraina24.pp.ua/www/wp-content/themes/bigbulletin/assets/lib/breadcrumbs/breadcrumbs.php on line 252

Рашка зовсім охаміла.Литві варто приготуватися? У Думі РФ хочуть скасувати ухвалу про незалежність країни

У Держдуму РФ внесли законопроект про скасування постанови Державної Ради СРСР “Про визнання незалежності Литовської Республіки”.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на відповідну законодавчу ініціативу, пише “Московский комсомолец“.

Литві приготуватися? У Думу РФ хочуть скасувати ухвалу про незалежність країни

У пояснювальній записці до законопроекту депутат від “Єдиної Росії” Євген Федоров, який став ініціатором законопроекту, пише, що нібито “після внесення поправок до Конституції країни Російська Федерація була визнана правонаступником СРСР на своїй території”.

За його словами, у березні 1991 року в Радянському Союзі було проведено референдум, за підсумками якого населення висловилося за збереження СРСР як єдиної держави.

Але у вересні того ж року на першому засіданні Державної Ради СРСР під головуванням президента СРСР Михайла Горбачова було прийнято ухвалу Державної Ради СРСР № ДС-1 “Про визнання незалежності Литовської Республіки”.

Федоров наполягає на тому, що ця ухвала була незаконною.

Як повідомлялося, президент Литви Гітанас Науседа вирішив відкликати посла республіки з Росії своїм указом, починаючи з 1 червня.

Напередодні Литва повністю припинила імпорт російських енергоносіїв. Тамтешня влада зуміла за два місяці знайти альтернативні джерела постачання електроенергії, газу та нафти.

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Previous post Цю інофрмація декілька хвилин тому Зaлyжний пoвiдoмив нa вcю крaїнy: Bжe мaбyть всі чyли, що трапилося на схoдi Укрaїни?! Тaк oт я хoчy вaм пoвiдoмити, щo нaстyпy вoрoгa – нe дoпycтимo. В нaс є чiткий кoнтрoль, Укрaїнa пeрeмoжe
Next post