Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/gm456058/ukraina24.pp.ua/www/wp-content/themes/bigbulletin/assets/lib/breadcrumbs/breadcrumbs.php on line 252

“На землі, в морі та повітрі – готовий вступити в бій”: з’явилося відео присяги морпіхів українському народу

Захисники України готові дати відсіч окупанту на всіх фронтах. Головні принципи нашого воїнства – честь, гідність, відвага та любов до батьківщини – допомагають нищити ворога.

Як повідомили 35-й окремій бригаді морської піхоти ім. контр-адмірала Михайла Остроградського перед виконанням бойового завдання українські морпіхи вимовляють слова присяги, що повною мірою відображають ідеали та цінності воїнів трьох стихій. Відповідне відео було оприлюднено на сторінці бригади у Facebook (щоб подивитися, доскрольте новину до кінця).

Захисники України готові дати відсіч окупанту на всіх фронтах

“На землі, в морі та в повітрі – завжди готовий вступити в бій!”, – кажуть морські піхотинці, даючи присягу.

Честь, гідність, відвага та любов до батьківщини допомагають знищувати ворога

У 35-й бригаді зазначили, що традиції українського воїнства не змінилися за багато століть, а головні принципи й у наш час допомагають захисникам знищувати окупанта. Це честь, гідність, відвагу та любов до рідної України.

Морська піхота – це братство, відзначили воїни

“Морська піхота – це братство, де кожне слово, промовлене в однострої побратимів, буде неухильно виконано”, – йдеться в публікації морпіхів.

ВІДЕ0

Українські морпіхи завжди готові вступити у бій
Традиції українського воїнства не змінилися за багато століть

ДЖЕРЕЛО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Previous post
Next post Ну що ж, бачу в багатьох вже пройшов переляк… Ви собі навіть не уявляєте, що тепер нас чекає, почнеться те, чого ми ще не бачили і не усвідомлюємо…