Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/gm456058/ukraina24.pp.ua/www/wp-content/themes/bigbulletin/assets/lib/breadcrumbs/breadcrumbs.php on line 252

Не маю на меті нікого нaлякaтu, але в що робиться в МАРІУПОЛІ… гіршого вже мабуть не може бути.. Вже є докази! Маріуполь доведеться відправити на…

У розбитому вщент і непридатному для нормального життя місті на Донбасі почалася епідемія холери, ситуація погіршується в діаметральній прогресії.

У зруйнованому російськими військами Маріуполі сьогодні немає води, не працює каналізація, вулиці завалені сміттям та нечистотами, у кожному дворі під завалами знаходяться стихійні поховання, трупна отрута просочила землю.

Місто на межі гуманітарної катастрофи. З’явилися перші випадки захворювання на холеру , яка викликає як мінімум смертність у 10% випадках, а без системного лікування (яке просто неможливо забезпечити в нинішніх умовах) хвороба забирає життя у більш ніж половини хворих.

Окупанти вирішили зовсім закрити Маріуполь на карантин. Ворог обрав найцинічніший варіант боротьби з епідемією, який принесе ще більше жертв на закритій території. Хворі люди фактично будуть надані самі собі.

Як розповів радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко під час  телемарафону , у той час як гуманітарна ситуація у місті стає дедалі гіршою, у Ростові-на-Дону росіяни підготували вже окремі інфекційні відділення для лікування своїх військових від холери.

У Маріупольській міськраді зазначають, що врятувати окуповане місто та його мешканців, не допустивши поширення епідемії, можна лише поновленням роботи “зелених” коридорів та повною евакуацією під контролем міжнародної гуманітарної місії.

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Previous post В ЦЕ важко повірити але сьогодні Лукашенко визнав провал пуКіна! Українська армія сильна – диктатор дає задню. Україна переможе!
Next post “ БУДЕМ стояти до останнього” – Десантники ЗСУ знешкодили 50 елітних військових рф, бій тривав понад 14 годин. Відео