Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/gm456058/ukraina24.pp.ua/www/wp-content/themes/bigbulletin/assets/lib/breadcrumbs/breadcrumbs.php on line 252

З ЦЬОГО починається:Дають 72 години: членів “кремлівських” сімей повертають до росії

Членів “кремлівських” сімей виганяють з цивілізованого світу назад до рф.

Про це розповів народний депутат України Дмитро Наталуха.

“Є перші ознаки того, що наша позиція з внутрішньої демократизації росіїї починає робити свою справу. Ще в березні, а то й квітні західні партнери дуже скептично ставилися до підходу персональних санкцій на членів сімей політикуму російсього олігархату.

На сьогодняшній день членам “кремлівських” сімей вже відкликають візи, їм дають 72 години на те, щоб залишити теріторії тієї чи іншої держави. У них заарештовють майно і створюють будь-які умови для того, щоб вони поверталися у те єдине місце, де вони начебто відчувають себе у безпеці – це росія.

Люди, які жили напевно все своє свідоме життя за межами росії, будуть достатньо здивовані, опинившись на своїй власні батьківшині і зіткнувшися з тією ганебною реальністю, яка там є”, – каже Дмитро Наталуха.

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Previous post “ БУДЕМ стояти до останнього” – Десантники ЗСУ знешкодили 50 елітних військових рф, бій тривав понад 14 годин. Відео
Next post Жoрсткo,чи справедливо?  Яке покарання загрожує за ухиляння від мобілізації