Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/gm456058/ukraina24.pp.ua/www/wp-content/themes/bigbulletin/assets/lib/breadcrumbs/breadcrumbs.php on line 252

В ЦЕ важко повірити але сьогодні Лукашенко визнав провал пуКіна! Українська армія сильна – диктатор дає задню. Україна переможе!

Білоруський диктатор Олександр Лукашенко вкотре змінив свою риторику щодо російсько-української війни, в якій Білорусь бере участь на боці агресора. В нещодавньому інтерв’ю він заявив, що українські військові знесуть голову будь-кому.

Про це повідомляє видання UA Portal.

Самопроголошений президент Білорусі Лукашенко вкотре “перевзувся” і оконфузився у публічному виступі.

“Українські військові знесуть голову будь-кому.”, – заявив Лукашенко.

Варто зазначити, що Лукашенко від початку повномасштабного вторгнення вже неодноразово змінював свою риторику щодо участі Білорусі у війні та дієздатності української армії.

Так, незадовго до початку військового вторгнення росії на територію України, він прогнозував, що війна рф проти України триватиме всього кілька днів, а також обіцяв, що Білорусь надасть всебічну підтримку росії.

Та всього через тиждень Лукашенко заявив, що білоруська армія не брала участі в російській війні в Україні і не планує.

Згодом, ставши співучасником російського нападу на Україну, він закликав Київ і Москву сісти за стіл переговорів, фактично визнавши провал російського бліцкригу. А в недавньому інтерв’ю Лукашенко заявив, що так звана “спецоперація” затягнулася.

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Previous post Сьогодні просто якийсь день чудових новин!У Білому домі анонсували нові поставки зброї Україні та висловилися про переговори з РФ
Next post Не маю на меті нікого нaлякaтu, але в що робиться в МАРІУПОЛІ… гіршого вже мабуть не може бути.. Вже є докази! Маріуполь доведеться відправити на…