Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/gm456058/ukraina24.pp.ua/www/wp-content/themes/bigbulletin/assets/lib/breadcrumbs/breadcrumbs.php on line 252

Свято продовжується, в ці хвилини у Бєлгородській області на кордоні з Україною почалися потужні вибухи та спалахнула пожежа – відео

Вечір понеділка приніс хороші новини.

Поблизу кордону України а саме у Бєлгородській області 6 червня спалахнула масштабна пожежа, під час якої лунають потужні вибухи.

Влада області заявила про пожежу у садовому товаристві “Дубравушка”, де нібито палає “об’єкт”, назву якого не розголошують. 

 

Про це повідомляють телеграм-канали Бєлгорода та офіційно підтвердив губернатор Бєлгородської області В’ячеслав Гладков. 

Місцеві у телеграм-каналах повідомляють, що звуки вибухів через масштабну пожежу було чути у населених пунктах Майське та Комсомольський. Судячи з відео, під час пожежі лунають потужні вибухи. Також дорогу, яка веде до місця займання, уже перекрили. 

 

Губернатор Бєлгородської області В’ячеслав Гладков уже заявив про пожежу на “об’єкті”, яка сталася через людський фактор. Що саме горить у Росії – невідомо. 

 

Нагадаємо, центр окупованого Донецька ввечері 4 червня був обстріляний з артилерії. Внаслідок обстрілів у місті спалахнули масштабні пожежі.

ЗА матеріалами ТСН

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Previous post ЯК ТАК, невже неможливо нічого зробити?!Скільки можна обдирати народ: 7 років в’язниці за завищення цін! Законопроект, який покликаний нормалізувати ціни в Україні вже у ВРУ
Next post Люди,не вже ви НЕРОЗУМІЄТЕ , якщо ж ви такі бідні і голодні, живете в д*пі великій, в г*вні і спирті, то скажіть будьте добрі, чого ж ви перлися в ту Україну? Для цього треба було поїхати в москву і грабувати собі там