Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/gm456058/ukraina24.pp.ua/www/wp-content/themes/bigbulletin/assets/lib/breadcrumbs/breadcrumbs.php on line 252

ЦЕЙ Крок заслуговує поваги! Швейцарія дозволила продати Україні німецькі танки Leopard 2

Німеччина зможе вільно розпоряджатися танками Leopard 2, раніше проданими оборонній групі Rheinmetall.

Як пише Європейська правда, таке рішення було ухвалено швейцарським управлінням оборонних закупівель.

“Німеччина може вільно розпоряджатися танками Leopard 2, проданими назад компанії Rheinmetall 12 років тому, оскільки обмежень більше немає. Списані танки Leopard 2 не будуть передані Польщі; це вимагатиме виведення з експлуатації і, отже, рішення парламенту”, – йдеться у заяві.

Зазначається, що раніше до уряду Швейцарії звернулися щодо передачи озброєння зі старих запасів з Німеччини та Польщі.

У період з грудня 2010 по травень 2011 Швейцарія продала 42 виведених з експлуатації танка виробнику Rheinmetall. Тоді на всіх танках було демонтовано 120-мм знаряддя, систему залпового вогню, кулемети, бортовий зв’язок та інше обладнання.

Ці частини залишилися у Швейцарії як запчастини до решти танків Leopard.

Крім того, Швейцарія передасть Великій Британії частину первинної партії протитанкових засобів, замовлених у шведської компанії Saab AB. Більшість замовлених систем буде доставлено до Швейцарії на початок 2023 року, як і планувалося.

Водночас уряд Швейцарії не дозволив Німеччині та Данії передати Україні бронетранспортери БТР Piranha III та боєприпаси до ПЗУ “Gepard”.

Leopard 2 – німецький основний бойовий танк.

Озброєння всіх танків, крім моделі А6, складається з 120-мм гладкоствольної гармати компанії Rheinmetall довжиною ствола 44 калібру, двох 7,62-мм кулеметів – спареного з гарматою і зенітного, розташованого на даху вежі.

Крім того, на вежі розташовувалися блоки мортир, призначені для постановки димової завіси.

Стоїть на озброєнні армій Німеччини, Австрії, Норвегії, Швеції, Швейцарії, Іспанії, Данії, Греції, Фінляндії та інших країн.

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Previous post Цього не оминути!Окупанти підуть на штурм: назвала дати запеклих боїв влітку – гороскоп для України
Next post Весною закуповую СОДУ пачками. Вона pятує мене майже у всіх ситуаціях на городі. Колись так робила моя свекруха..