Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/gm456058/ukraina24.pp.ua/www/wp-content/themes/bigbulletin/assets/lib/breadcrumbs/breadcrumbs.php on line 252

ЗСУ працюють на ВСІ 100 – перемога близько!Прямо з передової! Залужний вразив: гаубиці від Норвегії вже в дії: нищать ворога.

Самохідні гаубиці М109А3, що надані у рамках міжнародної технічної допомоги Норвегією, вже використовуються на передовій.

Повідомляє korupciya.com

Про це повідомив головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний у Facebook

“Самохідні гаубиці М109А3, надані в рамках міжнародної технічної допомоги Норвегією, вже на передовій, з високою точністю вражають цілі та знищують ворога”.

До того ж, Залужний повідомив, що наші військові “легко за один тиждень опанували М109А3”.

Пославшись на слова артилеристів, головнокомандувач ЗСУ назвав ключовою відмінністю цих знарядь від радянських зразків “те, що вони зроблені для людей”.

“Незважаючи на те, що ці самохідні гаубиці були виготовлені ще в 1960-70-х роках, у них вже замість важелів – кермо, замість механічної – коробка автомат. На зимовий час, коли можливе заледеніння корпусу, розробники злегка прогумували його, щоб екіпаж не ковзав. Солдати раділи навіть таким простим елементам, як наварені по краях вежі кошики для особистих речей”, – зазначив Залужний.

Як повідомляє головнокомандувач ЗСУ, гаубиці М109А3 мають більший у порівнянні з радянськими аналогами калібр та потужніший боєприпас. Дальність стрілянини становить до 22 км.

“Але надалі ми можемо використовувати активно-реактивні снаряди, які збільшують цю відстань. Досвідчені артилеристи відзначають також зручність зарядів, герметичних та абсолютно ідентичних, що впливає на точність розльоту під час пострілів”, – повідомив Валерій Залужний.

“Розраховую на подальшу підтримку країн-партнерів у засобах вогневої поразки противника, чия перевага в артилерії та реактивних системах залпового вогню є головною причиною наших втрат. Без негайного постачання далекобійної артилерії та РСЗВ нам все складніше стримувати”.

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Previous post Лукашенко : прийнято важливе історичне рішення – Я офіційно заяваляю, що готовий хоч сьогодні передати в США гуманітарку, щоправда є одне але…”
Next post Цього не оминути!Окупанти підуть на штурм: назвала дати запеклих боїв влітку – гороскоп для України