Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/gm456058/ukraina24.pp.ua/www/wp-content/themes/bigbulletin/assets/lib/breadcrumbs/breadcrumbs.php on line 252

ТІЛЬКИ що зявилася в мережі інформація що оркам готується “сюрприз”!? Так от, щойно ЗСУ дали грандіозного тягла ворогу у Сіверодонецьку та відбили третину міста

Судячи з численних повідомлень від незалежних спостерігачів, ЗСУ таки вдалося успішно контратакувати у Сєвєродонецьку.

Як пишуть спостерігачі, завдяки відведенню військ та створенню ілюзії взяття Сєвєродонецька українцям вдалося застати росіян зненацька та кинути у бій підкріплення, коли ЗС РФ були найбільш уразливими. В результаті, як бачимо по карті, ЗСУ вдалося відбити добру третину міста, а також передмістя Метелкіне (праворуч внизу).

Ідуть нічні бої, найбільш запеклі в ТЦ “Jazz Mall” (в центрі). Повідомляється, що найбільших втрат зазнають загони Кадирова, кинуті на зачистку міста. На боці України у бій вступив іноземний легіон.

Про повернення Україною повного контролю над Сєвєродонецьком не йдеться. Мета – завдати якнайбільше шкоди, щоб позбавити ЗС РФ можливості продовжувати штурм.

P.S. Також надходять повідомлення, що група вагнерівців під Лиманом відмовляється перетинати Сіверський Донець, оскільки вони пам’ятають, чим закінчилася попередня переправа (вимагає підтвердження).

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Previous post Ніхто і близько такого не чекав…Орки в паніці! ЗСУ розгромили 35-у армію рашuстів, яка “воювала” гуталіном, туалетним папером і “бойовим матюгальником”
Next post Із переломаним тазом і скалками в очах росіяни тримали в полоні нашого морпіха без жодної медичної допомоги