Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/gm456058/ukraina24.pp.ua/www/wp-content/themes/bigbulletin/assets/lib/breadcrumbs/breadcrumbs.php on line 252

Сьогоднішній день розпочався із сенсації…У Сєвєродонецьк увійшов “Іноземний легіон” бійців з усього світу: Гайдай повідомив про підкріплення

На Луганщині тривають тяжкі бої українських воїнів із російськими окупантами. На допомогу захисникам України підійшли добровольці-іноземці з “Іноземного легіону”.

Вони пліч-о-пліч з українцями ведуть бої за український Сєвєродонецьк. Про це повідомили в Луганській обласній військово-цивільній адміністрації.

“Луганщині допомагає увесь світ: “Іноземний легіон” зайшов у Сєвєродонецьк. Бої за місто тривають”, – зазначили у коментарі до репортажу журналістів “Радіо Свобода” у Луганській ОВА.

Журналісти розповіли, що Сєвєродонецьк продовжують активно штурмувати російські війська. Під час бойових дій їм вдалося зайняти значну частину міста. У Сєвєродонецьку і далі точаться міські бої.

“ЗСУ намагаються закріпитися та підготуватися до контрнаступальних операцій. Їм на підмогу приїхали підрозділи іноземців із різних країн світу, які добровільно сформували окремий спецпідрозділ і воюють на боці України”, – повідомляють кореспонденти.

Бійці “Іноземного легіону” посилили штурмові групи українських захисників.

“Вражає, як багато людей з усього світу зібралися разом і допомагають країні, яка потребує допомоги. Це дуже надихає, коли багато хлопців із різним досвідом навчаються пліч-о-пліч і стають волонтерами”, – зазначив Мет, який приїхав у Сєвєродонецьк з Австралії. Він висловив сподівання, що його приклад надихне ще більше людей допомогти Україні.

“Ця війна і для грузинів теж. Мені лише 20 років, але я відчуваю, що це правильно. Ми збираємося витіснити росіян з України. І не важливо, триватиме війна ще день чи три роки. Ми – на правильному боці історії. І ми подбаємо, щоб усі повернулися додому, до своїх родин. І хочемо переконатися, що окупантам те саме зробити не вдасться”, – розповів Зура Какалідзе з Грузії.

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Previous post З самого ранку! Друзі, це неймовірно! : в Україну йдуть американські HIMARS, ЗСУ знищуватимуть ворога швидко і точково. Інтерв’ю
Next post Починаємо ранок з чудових новин! В Ізюмi була ліквідована майже вся 35 – та загальновійськова армія Pociï – ISW