Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/gm456058/ukraina24.pp.ua/www/wp-content/themes/bigbulletin/assets/lib/breadcrumbs/breadcrumbs.php on line 252

Подія, яку неможна обійти боком: На Харківщині пенсіонер забезпечив українських захисників РПГ: він назбирав цілий склад ворожої зброї

У запеклих боях із російськими окупантами українські воїни стають свідками неабиякої сміливості й винахідливості мирних жителів, які допомагають чинити опір. Один із прикладів – дідусь із Харківщини, котрий став спонсором протитанкової зброї для захисників.

Чоловік назбирав у підвалі цілий склад ворожого озброєння й передав його бійцям. Цією показовою історією з фронту поділився Максим Жорін з окремого полку спеціального призначення “Азов” у Telegram (щоб переглянути відео, доскрольте новину до кінця). Повідомляє obozrevatel.com

“Наш підрозділ зараз намагається наступати і просуватися вперед у Запорізькій області, і під час цього нам, безумовно, іноді доводиться штурмувати позиції окупантів, вибивати їх звідти і займати більш вигідні позиції для нас. Тому я хочу розповісти кілька прикольних історій, як мені здається, що дуже символічні зараз”, – зазначив Жорін.

У першій він розповів про поведінку російських військових під час відступу. За його словами, коли захисники атакували ворожі позиції на одному з напрямків на Запоріжжі, росіяни почали відступати. А втікаючи, вони кричали своє улюблене гасло: “ахмат – сила”.

Друга історія з Харківської області, де українські захисники вели битви в одному з населених пунктів. У них майже закінчилися будь-які протитанкові засоби, а треба було знищувати броньовану техніку РФ.

“У цей час із підвалу свого будинку виліз дідусь. Він запитав бійців, чи не потрібні їм РПГ. Солдати спустилися в підвал і побачили там склад російського протитанкового озброєння”, – наголосив Жорін.

Виявилося, що весь цей час літній чоловік збирав його на околицях села, зносив у підвал, щоб за можливості віддати українським воїнам. Завдяки дідусю бійці отримали зброю і продовжили відпрацьовувати по ворожій техніці.

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Previous post У Росії знову “підгорає”: в Хабаровському краї невідомий підпалив будівлю Росгвардії (відео)
Next post Ніхто і близько такого не чекав…Орки в паніці! ЗСУ розгромили 35-у армію рашuстів, яка “воювала” гуталіном, туалетним папером і “бойовим матюгальником”