Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/gm456058/ukraina24.pp.ua/www/wp-content/themes/bigbulletin/assets/lib/breadcrumbs/breadcrumbs.php on line 252

Єдиний правильний вихід: В Україні запропонували легальний спосіб виїзду чоловіків за кордон під час війни: у чому суть

В Україні пропонують запровадити страховий внесок для тих чоловіків, що бажають виїхати за кордон під час військового стану. Ціна питання – 3-5 тис. доларів.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на заяву радника міністра МВС Віктора Андрусіва.

“Так, на жаль, війна на довго. І нам треба буде мобілізувати не одну сотню тисяч солдат. Але питання виїзду це не про заборонити чи дозволити. Це питання як виїжджати. Я пропоную зробити страховий внесок, наприклад, 3-5 тис. доларів і вільний виїзд для того, хто його вніс. В будь-якому випадку тотальна заборона шкодить нам ще більше. Багато років саме кошти заробітчан рятували нашу економіку, і зараз це особливо важливо”, – пропонує він.

Для більшої переконливості Андрусів навів наступний приклад.

“Знайомий до війни не встиг підписати договір на поставку нашої продукції до Німеччини на декілька мільйонів доларів. Вже 3 місяці він не може виїхати і підписати договір, який дозволить йому врятувати 300 робочих місць. Тому ще раз питання не в забороні, а в підході до регулювання виїзду”, – впевнений радник міністра.

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Previous post Т ільки ЩО Посол США в Україні зробила заяву на яку ми чекали 3 місяці! Українці в захваті – нарешті
Next post Ну накінець ЦЕЙ день настав ! Щойно відбулося те, чого ми так давно чекали. Термінові і надзвичайно круті новини