Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/gm456058/ukraina24.pp.ua/www/wp-content/themes/bigbulletin/assets/lib/breadcrumbs/breadcrumbs.php on line 252

ЩЕ “вчора” в це ніхто б не повірив, але вже“ сьогодні” Польща припиняє виплату допомоги українським біженцям: названа дата

Польща з 1 липня припинить виплати допомоги для українських біженців. Допомога в розмірі 40 злотих (близько 320 гривень) на день на харчування та проживання виплачувалася з початку російського вторгнення в Україну.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Rzeczpospolita.

“Ми переконані, що багато людей в Польщі здатні стати незалежними і адаптуватися”, – сказав він представник уряду Польщі у справах біженців Павло Боссернакер.

При цьому він додав, що будуть і винятки. Пільги будуть розширені “людям з інвалідністю, вагітним жінкам і багатодітним”.

Уряд Польщі в спеціальному акті про допомогу біженцям з України спочатку гарантував допомогу на перші 60 днів. Як заявив виданню високопоставлений політик з правлячої партії “Право і справедливість”, багато українців шукають роботу і знаходять. “Ми хочемо стимулювати інших до активності. Чотири місяці повного захисту – це, на наш погляд, достатній термін”, – сказав він на умовах анонімності.

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Previous post А тепер накінець – то це сталося! Щойно відбулося те, чого ми так давно чекали. Термінові і надзвичайно круті новини
Next post Все не так як вам здаєтсья з екранів ТВ: “Я спочатку нiяк нe мiг зpoзумiти, чoму нa чeтвepтий мicяць вiйни aдмiнicтpaцiя Бaйдeнa нe дaє нaм РСЗВ типу M142 HIMARS aбo M270. Виявляєтьcя, що…”