Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/gm456058/ukraina24.pp.ua/www/wp-content/themes/bigbulletin/assets/lib/breadcrumbs/breadcrumbs.php on line 252

ОСЬ ТАК… Окупант під час вuбуху спробував прикuнутися мертвuм: “вистава” потрапила на відео

Військовослужбовець путінської армії спробував прикинутися мертвим після того, як потрапив під удар українських Сил оборони. Опісля загарбник боягузливо втік.

Цей момент потрапив на відео з дрона. Його опублікував Telegram-канал “Брати по зброї”

На кадрах під кумедний музичний супровід показано вибух біля позицій окупантів, після якого один із них демонстративно впав на землю, ніби його вбили.

Щоправда, прикидатися мертвим росіянин довго не зміг. Через деякий час після своєї “вистави” він встав із дороги й чимдуж побіг через ліс подалі від місця вибуху.

Українські військові зазначили, що це не завершення історії цього російського солдата й у майбутньому його чекає така ж доля, як десятків тисяч загарбників, які ступили на нашу землю.

“Дивитися до кінці. Цікавило, чим ми займаємося у вільний від публікацій час? Знищуємо окупантів. Ефективно, а іноді й з гумором. Далі буде… Смерть ворогам!” – пообіцяли захисники України.

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Previous post Це мега крута новuна! Тількu що повдіомuлu, що Туpeччuнa пoгoдuлacь нaдaтu повністю БЕЗКОШТОВНО Бaйpaктap для ЗСУ, на який зібрав кошти литoвcький тeлeвeдучий
Next post Досить, це більше не можливо терпітu!В окупованому Маріуполі росіяни ввелu сmертну кару