Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/gm456058/ukraina24.pp.ua/www/wp-content/themes/bigbulletin/assets/lib/breadcrumbs/breadcrumbs.php on line 252

«А ВИ ЯК ХОТІЛИ?»: Данілов емоційно відповів, чому українців не попереджали про вторгнення

Про це заявив секретар РНБО Олексій Данілов в інтерв’ю Укрінформу. На запитання, чому українців до останнього запевняли у тому, що все під контролем, Данілов відреагував досить емоційно:

«А що треба було репетувати, панікувати, що давайте всі, ховайтеся? Кожен мав займатися своєю справою. Те, що відбулося надалі, каже про те, що країна підготувалася. А ви як хотіли? Щоб ми посіяли паніку, щоб заздалегідь припинили роботу підприємства, щоб люди почали покидати Україну?».

Також секретар РНБО запевнив, що провести такого масштабу евакуацію було просто фізично неможливо.

«І коли нам починають закидати, що треба було нас там кудись евакуйовувати… Дивіться, війна іде по всій країні. Навіть евакуація до Львова на сьогоднішній день не є безпечною на сто відсотків. Росіяни гатять з усіх боків. І пересувати по країні таку велику кількість населення заздалегідь… Як ви собі уявляєте цей процес?»,- задається питанням Данілов.

Також секретар РНБО нагадав людям, «які не хочуть розбиратися, і поверхнево дивляться на події», що була створена територіальна оборона, завдання якої – захист території певного міста, селища, громади.

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Previous post Чудові КАДРИ чудового ранку, на який ми чекали 3 місяці з передової повідомили про те, що наші ЗСУ розпочали рух на Нову Каховку , відкриваючи плацдарм для звiльнення Херсона
Next post 0цe тaк нaкрaли!“Крадене краще не їсти”: росіянка купила огірки з Херсона і поплатилася