Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/gm456058/ukraina24.pp.ua/www/wp-content/themes/bigbulletin/assets/lib/breadcrumbs/breadcrumbs.php on line 252

Час пішов не на місяці а на дні, те, що сталося з Путіним не дасть йому встигнути закінчити війну навіть після запланованої операції, його дні вже пораховані – Медик

Із середовища медиків надійшла інформація про справжній діагноз Путіна. Вже зараз його готують до операції, оскільки хвороба агресивно прогресує, створюючи умови, в яких думати про владу хочеться в останню чергу.

Про це з посиланням на співрозмовників зі столичних лікарських кіл повідомив ізраїльський журналіст Марк Котлярський. Він запевняє, що його інформатори заслуговують на довіру.

Діагноз – рак підшлункової залози. Зараз на нього чекають на передопераційне обстеження (пункцію черевної порожнини).

«Хвороба прогресує настільки швидко, що операція якщо продовжить життя, то ненадовго. На думку джерел, йдеться максимум про 3-4 місяці в умовах, які далекі від можливостей повноцінно здіснювати владні повноваження», – пише журналіст.

 

Як вам таке? Як вважаєте скільки Путіну залишилося?

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Previous post На решті лід тронувся… Всього одна така “штука” зможе захистити ціле місто – Тільки що стало відомо, що Німеччина поставить такі найсучасніші системи Україні.
Next post Захарченко і Моторола ждуть його на концерті Кобзона – щойно в Лимані повідомили гарну новину про Пушиліна