Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/gm456058/ukraina24.pp.ua/www/wp-content/themes/bigbulletin/assets/lib/breadcrumbs/breadcrumbs.php on line 252

Уні кальне відео прольоту українських гелікоптерів до заблокованого Маріуполя

З’явилося унікальне відео прольоту українських вертольотів до заблокованого Маріуполя до захисників “Азовсталі”. Операцію проводили спеціалісти ГУР Міноборони та полк “Азов”.

Це був єдиний спосіб надати допомогу українським захисникам в “Азовсталі”. Нагадаємо, Маріуполь був окупований з 1 березня 2022 року.

“Героїчна сміливість наших льотчиків увійшла в історію. Навіть армія США не зважилася б на такі ризики. Наші воїни входили на 100-кілометрову зону контролю противника, не боячись при цьому потужну ППО та повітряний патруль ворога”, – каже командир полку “Азов” Андрій Білецький

Україна втратила велику кількість льотчиків у Маріуполі, і 90% гелікоптерів, які намагалися прорватися на територію заводу Азовсталь, не поверталися. Про це сказав президент Володимир Зеленський в інтерв’ю з нагоди третьої річниці інавгурації.

“Дуже велика кількість загинула наших льотчиків. Абсолютно героїчні люди, які знали, що складно, що долетіти майже неможливо – долетіти до Азовсталі й привезти захисникам Маріуполя ліки, харчову продукцію, воду, забрати тіла поранених”, – сказав Зеленський.

Президент наголосив, що все це відбувалося, але ніхто офіційно не міг цього коментувати, оскільки повітряних коридорів до Азовсталі не було через російську потужну систему ППО в Маріуполі.

“Більшість тижнів льотчики на вертольотах, знаючи, що 90% не повертаються… Уявіть собі, що робили ці люди – вони летіли туди. Ми втратили багато льотчиків… Просто є люди, які летіли давати їм воду, їжу, зброю, забирати поранених”, – сказав Зеленський.

 

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Previous post В мережі зявилася інформація, про нашого героя напарника “ПРИВИДА КИЄВА”. У Нацгвардії показали сміливого воїна, який збиває ворожі літаки (ВІДЕО)
Next post На ЦЕЙ ранок, ми чекали 3 місяці з передової повідомили про те, що наші ЗСУ розпочали рух на Нову Каховку , відкриваючи плацдарм для звiльнення Херсона