Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/gm456058/ukraina24.pp.ua/www/wp-content/themes/bigbulletin/assets/lib/breadcrumbs/breadcrumbs.php on line 252

Молитви небули марними, небо України буде закрите від ракет РФ: Нарешті … Всього одна така “штука” зможе захистити ціле місто – Тільки що стало відомо, що Німеччина поставить такі найсучасніші системи Україні.

Німеччина поставить Україні свою найсучаснішу систему протиповітряної оборони – IRIS – T . Про це заявив канцлер ФРН Олаф Шольц , повідомляє Reuters .

” Уряд вирішив , що ми поставимо найсучаснішу систему протиповітряної оборони , яка має Німеччина , у вигляді IRIS – T ” , заявив Шольц у Бундестазі .

Канцлер сказав , що ППО допоможе захистити від російських авіанальотів ” ціле місто ” , цитує Tagesspiegel .

Крім того , він зазначив , що найближчим часом Німеччина разом із Нідерландами поставлять Україні 12 найсучасніших самохідних гаубиць , навчання українських військових по поводженню з ними завершиться за кілька днів .

Він також заявив , що Німеччина постійно постачає Україні зброю з моменту повномасштабного вторгнення РФ , зокрема 15 млн патронів , 100 000 ручних гранат і 5000 протитанкових мін .

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Previous post “Давайте швидше ЦЕ припинимо, ми хочемо миру”: у Росії вже заявили про бажання припинити “громадянську війну” в Україні
Next post Термін ово! Тільки що.. ЗСУ здійснили практично неможливе: Зпеердової повідомили, що наші хлопці звільнили понад 20 населених пунктів і продовжують йти вперед. Скоро Херсонщину буде звільнено