Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/gm456058/ukraina24.pp.ua/www/wp-content/themes/bigbulletin/assets/lib/breadcrumbs/breadcrumbs.php on line 252

ЗСУ здійнЛИ справжній фурор ПРЯМО з під носа вкрали БМП і показав “розпаковку” з безліччю корисної апаратури всередині (ВІДЕО)

Журналіст Юрій Бутусов показав “внутрішності” захопленого ЗСУ БМП окупантів у ідеальному стані.

Відеоогляд трофею Бутусов опублікував на YouTube.

Журналіст повідомив, що БМП було взято біля села Білогорівка, на самому березі Сіверського Донця, за 100 метрів від зайнятого росіянами берега.

“Чергова історична подія. Піхота 8-ої бригади забрала за 100 метрів від російських позицій ще одну БМП”, – повідомив Бутусов.

Він зазначив, що серед речей було знайдено робочий зошит командира 8-ї роти 35-ї гвардійської мотострілецької бригади з міста Алейськ капітана Дмитра Фурдуя.

Крім того, у цій БМП українські військові знайшли повний ротний комплект новітніх російських радіостанцій П-168 Акведук, станцію урядового зв’язку, станцію розвідки ПНСР, два тепловізійні приціли 1П93, багато іншої апаратури зв’язку.

Бутусов також зазначив, що фактично вся БМП була забита особистими речами Фурдуя, зокрема награбованим в Україні майном.

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Previous post Ці КАДРИ надіслали наші захисники з передової…Кадри атаки на окупантів гранатою з дрону (ВІДЕО)
Next post “Давайте швидше ЦЕ припинимо, ми хочемо миру”: у Росії вже заявили про бажання припинити “громадянську війну” в Україні