Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/gm456058/ukraina24.pp.ua/www/wp-content/themes/bigbulletin/assets/lib/breadcrumbs/breadcrumbs.php on line 252

Зеленський: “Я повинен вам про це повідомити, як би болюче це не звучало” президент признався, скільки наших військових щодня Україна втрачає в боях

Президент Володимир Зеленський розповів, скільки військових щодня втрачає Україна у боях за свою землю, на яку прийшли окупанти.

Про це заявив президент Володимир Зеленський в інтерв’ю Робу Шмітту із Newsmax на зустрічі в Києві 31 травня.

За словами президента, у боях українська армія втрачає до сотні солдатів убитими на день і приблизно пів тисячі пораненими.

“Ми потіснили ворога з Києва, але за межами столиці ситуація важка. На сході України та півдні Донецька й Луганська. Ми втрачаємо 60-100 солдатів на день убитими й близько 500 людей пораненими в бою”, – сказав Зеленський.

Глава держави наголосив, що наразі Україна є найсильнішим захисним периметром для всього світу та глобальних амбіцій російського диктатора Володимира Путіна. На його думку,  інші країни, колишні республіки СРСР та члени ЄС – деякі з яких є країнами-членами НАТО – “вони вже під загрозою”.

“Це не щось звичайне чи природне. Це фізичний бар’єр, який складається із наших людей… Ми повинні зрозуміти, хто є темною силою: це Росія. І вона точно не збирається зупинятися на Україні”, – додав президент.

Також Зеленський висловив переконання, що Росія не може перемогти у цій війні, і світ має припинити захищати диктатора на тлі його останніх звірств. Водночас, Зеленський вважає, що Бог на нашому боці, а Росія та Путін становлять “темну силу”.

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Previous post На ЦЕЙ ранок, ми чекали 3 місяці з передової повідомили про те, що наші ЗСУ розпочали рух на Нову Каховку , відкриваючи плацдарм для звiльнення Херсона
Next post Переляк ані до смерті окупанти на Миколаївщині зрозумівши що це кінець почали поспіхом “давати задню” знищуючи після себе мости, щоб ЗСУ не змогли їх наздогнати