Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/gm456058/ukraina24.pp.ua/www/wp-content/themes/bigbulletin/assets/lib/breadcrumbs/breadcrumbs.php on line 252

Захарченко і Моторола ждуть його на концерті Кобзона – щойно в Лимані повідомили гарну новину про Пушиліна

У мережі почали з’являтися відомості про поранення ватажка так званої ДНР Дениса Пушиліна в окупованому Лимані Донецької області. Завдяки чудовій роботі української артилерії також нібито було ліквідовано близько 50 кадировців та знищено близько 10 одиниць техніки.

За непідтвердженими поки що даними був ліквідований також хтось із високопоставлених представників РФ. Про це повідомляє видання “Ріа Мелітополь”.

“За непідтвердженою інформацією, головного клоуна так званої “ДНР” Пушиліна було поранено в місті Лиман Донецької області. А все відео, яке зараз публікується з ним — старі консерви”, – пише видання.

Повідомлення "Ріа Мелітополь"

Також повідомляється, що в Ліман Пушилін приїжджав нібито для того, щоб призначити “мера” українського міста, захопленого Росією. Але щось пішло не так, і він був поранений, а близько півсотні кадировців відправлено на той світ.

“Пушилін приїжджав сьогодні до Лимана призначати псевдомера, але наша розвідка дізналася, де це буде, і наші Боги Війни це зробили, Пушилін “трисотий”, близько 50 чеченців “двохсотих”, близько десятка техніки підбиті, і “двохсотий” хтось із верхівки РФ!” – пише з посиланням на видання “Східний Варіант” користувач Twitter під ніком Ja NeUmerHerwam.

Про поранення Пушиліна пишуть і у Twitter

Наразі офіційних підтверджень цієї інформації немає. Як і конкретики щодо характеру та тяжкості поранень, нібито отриманих Пушиліним.

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Previous post Час пішов не на місяці а на дні, те, що сталося з Путіним не дасть йому встигнути закінчити війну навіть після запланованої операції, його дні вже пораховані – Медик
Next post Таким як вони не місце тут! Всім нардепам від колишньої ОПЗЖ хочуть заборонити працювати і унеможливити подальшу роботу у ВРУ