Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/gm456058/ukraina24.pp.ua/www/wp-content/themes/bigbulletin/assets/lib/breadcrumbs/breadcrumbs.php on line 252

ЗСУ збили рідкісного ЗВІРА – вертоліт Мі-35МС (ФОТО)

Наші захисники збили унікальний Мі-35МС з автоматом перекосу, як у ударного вертольота Мі-28.

Мі-35МС – це вертоліт зв’язку та управління, призначений для VIP-перевезень. Він був розроблений для російського військового командування.

Є модифікованою версією бойового вертольота Мі-35М, але із низкою унікальних особливостей.

Мі-35МС оснащений двома двигунами “Клімов ВК-2500”, потужністю по 2466 к.с кожен. Використовується несуча система бойового вертольота Мі-28. Лопаті ротора виготовлені з композитних матеріалів із титановими компонентами. Цей вертоліт також отримав покращену авіоніку та цифрове обладнання, включаючи систему нічного бачення.

Відео дня

Автомат перекосу – механізм для управління гвинтом, що забезпечує управління вертикальним переміщенням вертольота, а також його нахилом по крену і тангажу. Для цього автомат періодично змінює кут установки кожної лопаті гвинта в залежності від того, де лопата опиняється в певний момент часу під час обертання гвинта як цілого.

Тепер VIP-пташка полетить у металобрухт.

Збитий Мі-35МС
Збитий Мі-35МС
Збитий Мі-35МС

Раніше: Це наше небо!: ЗСУ збили під Харковом ударний вертоліт “Алігатор” (відео)

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Previous post Росія завдала авіаудару по Сєвєродонецьку: піднялася отруйна хмара
Next post В мережі зявилася інформація, про нашого героя напарника “ПРИВИДА КИЄВА”. У Нацгвардії показали сміливого воїна, який збиває ворожі літаки (ВІДЕО)