Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/gm456058/ukraina24.pp.ua/www/wp-content/themes/bigbulletin/assets/lib/breadcrumbs/breadcrumbs.php on line 252

“Сто їть трупний запах”: депутат міськради розповів про катастрофічну ситуацію в Маріуполі

У Маріуполі у заручниках в окупантів залишаються десятки тисяч мирних жителів. Російські військові не випускають їх із міста, а в багатьох людей просто немає можливості виїхати на підконтрольну Україні територію.

Повідомляє obozrevatel.com

Через це маріупольці змушені залишатися у знищеному загарбниками місті та жити в умовах антисанітарії серед трупів. Про це в ефірі “ЕспресоTV” розповів депутат міськради Маріуполя Олександр Лашин (щоб подивитись відео, доскрольте сторінку до кінця).

“У місті колапс. Скрізь стоїть сморід каналізації, в якихось місцях є навіть трупні запахи. У місті дуже велика антисанітарія, є велика ймовірність того, що може розвинутись якась зараза”, – сказав він.

У Маріуполі в деяких районах частково відновлено електропостачання, з водою ситуація складніша – водопостачання теж намагалися відновити, але марно, вулиці затоплені.

Тіла вбитих окупантами маріупольців також зберігаються по всьому місту в умовах антисанітарії.

“Я впевнений, що ці люди не здатні ні на що. Їм не вдасться запустити нічого в місті, нормально налагодити комунікації”, – висловився депутат про російських загарбників.

Тим людям, які залишилися у місті, окупанти не дають виїхати з Маріуполя на неокуповані території. До того ж багатьом маріупольцям нікуди їхати і вони не можуть кинути своїх лежачих родичів.

“Вони кажуть: “Ми в жодному разі не підтримаємо цю владу і ми молимося щодня, щоб повернулася Україна і ми знову жили у квітучому Маріуполі”, – розповів Олександр Лашин.

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Previous post Ми не бyдeмo мoвчaти!  – час прийшов!В окупованому Мелітополі жителі вийшли на проукраїнський мітинг
Next post На Донбасі українські захисники відбили 14 атак окупанта і знищили високоточні безпілотники