Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/gm456058/ukraina24.pp.ua/www/wp-content/themes/bigbulletin/assets/lib/breadcrumbs/breadcrumbs.php on line 252

То що виходить ? Ксенію Мішину обурила майстриня манікюру, яка відмовилася обслуговувати російськомовних: “Абсолютна тупість”

Українська акторка Ксенія Мішина підняла мовне питання у своєму фотоблогу.

Так, артистку обурила новина про те, що у Львові майстриня манікюру принципово відмовилася обслуговувати російськомовних клієнтів. tsn.ua

Мішина вважає, це абсолютною тупістю, оскільки, на її думку, якщо людина говорить російською, це не означає що вона не патріот і не любить свою країну.

“Якщо ти російськомовний українець – то ти тепер не українець? Я відчуваю злість і обурення до людей, які розділяють нас у такий час. Якщо в тебе за спиною половина життя російською, це не означає, що ти не гідний елементарної послуги! Абсолютна тупість і неповага до людей, зокрема, які захищають, люблять і воюють за Україну, маючи російськомовне минуле!” – написала Ксенія Мішина.

© instagram.com/misha.k.ua

Акторка зазначила, що мова дійсно важлива, оскільки це наша ідентичність, але, каже Ксенія, важливіше за інше свобода та повага. Мішина додала, що любов до країни вимірюється не мовою і навіть не паспортом, а “відданістю у серці та ставленням до своїх співгромадян”.

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Previous post Н аші хлоnці з “nерeдкa” cкuнулu відео в якоmу nовідоmuлu шoкyючy nравду. Відео
Next post Такого ще НІХТО не пропонував.Ці“СТАРЦІ” з расеї просять зняти з них санкції в обмін на фінансування України: ідею обговорили на зустрічі “Великої сімки”