Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/gm456058/ukraina24.pp.ua/www/wp-content/themes/bigbulletin/assets/lib/breadcrumbs/breadcrumbs.php on line 252

ВСЕ як є сьогодні кожен побачить .. Правду вже не приховати!СБУ завадила Росії обійти санкції – жодного ремонту літаків!

Служба безпеки України завадила РФ обійти раніше запроваджені санкції щодо ремонту транспортних літаків типу “Ан”,передає корупція.інфо

Про це повідомляє пресслужба СБУ у Telegram.

Так, СБУ встановила, що РФ зареєструвала фірму-“прокладку” в одній із країн Близького Сходу, яка нібито не має стосунку до Москви.

“Це дозволило б окупантам цілком “легально” обслуговувати важкі транспортні літаки по всьому світу. Втім, завдяки роботі СБУ на випередження, профільні українські відомства скасували дію сертифікату техобслуговування для іноземного “посередника” країни-агресора”, – йдеться у повідомленні.

СБУ наголошує – відтепер РФ не зможе ремонтувати свої вантажні літаки, вироблені за ліцензію ДП “Антонов”, у жодній країні.

“Це суттєво вдарить по логістиці окупантів, оскільки вони використовували понад десять важких суден типу “Ан-124” для перевезення особового складу і важкої броньованої техніки в ході повномасштабного вторгнення на територію України.

Літати їм залишилося недовго, і приземлятися буде важко”, – додали у відомстві.

Раніше Україна заарештувала 12 російських літаків вартістю понад 24 мільярди гривень.

Святошинський районний суд м. Києва заарештував дванадцять транспортних літаків Ан-124-100 “Руслан” російської авіакомпанії “Волга-Днепр”.

Про це повідомляла прес-служба юридичної фірми “Ілляшев та Партнери”, яка представляє інтереси ДП “Антонов”. Арешт накладено з метою забезпечення збереження речових доказів і подальшого відшкодування шкоди. Загальна вартість літаків становить понад 24 мільярди гривень.

“Росавіація незаконно надала право компанії, що входить в групу компаній “Волга-Днепр”, видавати сертифікати льотної придатності на “Руслани”. Фактично, протягом останніх років “Волга-Днепр” видавала сертифікати сама собі, ставлячи під загрозу безпечну експлуатацію повітряних суден, що є кричущим порушенням положень міжнародних конвенцій”, – йдеться у повідомленні.

Наразі трьом літакам заборонено виліт з Німеччини, одному – з Канади, продовжується робота щодо арештів в інших юрисдикціях.

Згідно з ухвалою суду літаки підлягають передачі в управління Національному агентству з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів  (АРМА).

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Previous post Туя – до самотності, а вишня – до багатства! Яkі дерева можна садити біля дому..
Next post « Ви хоч УЯВЛЯЄТЕ як вони тепер будуть…», Китай – найбільша загроза світовому порядку у довгостроковій перспективі-Держсекретар США