Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/gm456058/ukraina24.pp.ua/www/wp-content/themes/bigbulletin/assets/lib/breadcrumbs/breadcrumbs.php on line 252

Т ільки ЩО..У Генштабі назвали ймовірну мету перекидання ближче до кордонів України “Іскандерів” у Білорусі

Російські окупанти продовжують використовувати територію Білорусі, щоб завдавати ракетних ударів по різних областях України. Ворожа армія розмістила пускові ракетні установки “Іскандер” за 50 км від українського кордону, в Брестській області.

Про це розповів заступник начальника Головного оперативного управління Генерального штабу ЗСУ Олексій Громов під час брифінгу 26 травня. За його словами, кількість ворожих ракетних ударів може збільшитись.

“Здійснено переміщення пускових установок оперативно-тактичних крилатих ракет “Іскандер” до району міста Лунінець Брестської області. Не виключається їхнє залучення до ураження військових об’єктів та інфраструктури в західному регіоні нашої країни”, – каже Громов.

Він додав, що за останній тиждень, з 19 по 26 травня, росіяни завдали по Україні 63 ракетних та 41 авіаційний удар.

ДЖЕРЕЛО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Previous post ОЛЕГ Сeнцoв: Ніяких дoмoвлeнocтeй з вбuвцями! Дoгoвip з росіянами мoжлuвuй тiльки пicля пepeмoгu тa їx кaпiтуляцiї з тpьox пунктiв…
Next post Зробимо виродк@ відомим! ЦЕ коли немає мізків: окупант пограбував квартиру та випадково залишив своє селфі там.