Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/gm456058/ukraina24.pp.ua/www/wp-content/themes/bigbulletin/assets/lib/breadcrumbs/breadcrumbs.php on line 252

Накінець то…ПРО ЦЕ нас попереджали роками:Міністр оборони виступив за легалізацію обігу зброї в Україні

В Україні потрібно ухвалити закон про легалізацію обігу вогнепальної зброї серед населення. Початок повномасштабної війни суттєво “лібералізував” процес отримання зброї, але тепер настав час це легалізувати.

З такою заявою виступив міністр оборони України Олексій Резніков, повідомляє РБК-Україна з посиланням на його допис у Facebook.

Резніков нагадав, що ще до повномасштабної війни в обігу перебували мільйони одиниць зброї, зокрема – незадекларованої.

“Коли до України вдерлися російські окупанти, десятки тисяч наших громадян, підкреслюю – десятки тисяч – отримали автоматичну зброю для захисту своїх домівок у максимально “ліберальний” спосіб… Вважаю, що Україні потрібна не тільки лібералізація, але й легалізація обігу зброї. Впорядкування. Формування культури безпечного і відповідального ставлення до зброї”, – пояснив міністр.

За словами глави Міноборони, в Україні потрібно розвивати мережі стрільбищ, тирів, стрілецьких клубів, щоб громадяни мали можливість навчитися користуватися зброєю.

“Побутує досить поширена фраза, що зброя робить людину вільною. Я переконаний, що зброя повинна робити людину в першу чергу відповідальною. Вільні і відповідальні громадяни зроблять Україну нездоланною”, – наголосив він.

ДЖЕРЕЛО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Previous post Я зараз ВАМ повідомлю новину від , якої більшість людей буде в ш0цi! Окупанти після взяття Києва хотіли офіційно оголосити Януковича “президентом”: Данілов розкрив схему за участю Тупицького
Next post ОЛЕГ Сeнцoв: Ніяких дoмoвлeнocтeй з вбuвцями! Дoгoвip з росіянами мoжлuвuй тiльки пicля пepeмoгu тa їx кaпiтуляцiї з тpьox пунктiв…