Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/gm456058/ukraina24.pp.ua/www/wp-content/themes/bigbulletin/assets/lib/breadcrumbs/breadcrumbs.php on line 252

Зробимо виродк@ відомим! ЦЕ коли немає мізків: окупант пограбував квартиру та випадково залишив своє селфі там.

 ІНШЕ

Тільки в Україні російські окупанти мали можливість дізнатися що таке унітаз, тому історія про те, що цей солдат не знав що таке Polaroid не здивує вже нікого..

Квартира жительки Ірепеня Валерії знаходить в районі, в якому окупанти жили близько трьох тижнів. Орки пограбували її квартиру першочергово, взяли невеликі цінні речі та золоті прикраси (всі окрім хрестиків).

Окупант, який скоріше за все не знав що таке Polaroid, зробивши на нього фото, і побачивши чорний квадра, подумав що він поламаний і сховав на його думку “браковане фото” під килим. Напевне і не здогадувався що з цього пристрою фотографія проявиться з часом.

Принцип роботи фотоапарата Polaroid полягає в тому, що фотографія друкується одразу, але їй потрібно трохи часу, щоб проявитися.

Я знайшла його 14 травня під килимом. Перед цим бачила, що мій фотоапарат Polaroid пошкоджений і я навіть його не вмикала (думала, що могли щось в нього покласти)

А коли побачила фото, то зрозуміла, що солдат подумав, що він не працює, так як фото спочатку чорне. Йому треба час проявитися” –  каже Валерія.

Тут і слідства не потрібно, окупант сам себе здав.

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Previous post Т ільки ЩО..У Генштабі назвали ймовірну мету перекидання ближче до кордонів України “Іскандерів” у Білорусі
Next post “А не пішли б ви на*уй, д0вбо*оби, бл*дь?”: Арестович звернувся до країн, які пропонують Україні здати території