Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/gm456058/ukraina24.pp.ua/www/wp-content/themes/bigbulletin/assets/lib/breadcrumbs/breadcrumbs.php on line 252

Шольц, – пукін не може диктувати мир, Україна цього не прийме і ми також

Світ не сприйме мир в Україні на умовах, які диктуватиме російський президент. Путін не має перемогти, і є впевненість що він цього й не зможе.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на заяву канцлера Німеччини Олафа Шольца на форумі в Давосі, якого цитує Spiegel.

“Не буде нав’язаного миру, українці його не приймуть, і ми не приймемо”, – сказав Шольц.

За його словами, Путін вестиме переговори про мир лише в тому випадку коли зрозуміє, що не може зламати оборону українців, але в той час канцлер проводить межу: “НАТО не робитиме нічого такого, що може її також зробити стороною конфлікту”.

Шольц зазначив, зараз на карту поставлено не лише долю України, а й міжнародний порядок.

“Ось чому наша мета дуже зрозуміла – ми не можемо дозволити Путіну виграти цю війну, і я вірю, що він не виграє її”, – стверджує німецький канцлер.

Він підкреслив, що зараз перспектива захоплення Росією всієї України здається менш імовірною, ніж на початку війни, завдяки українським силам та підтримці міжнародної спільноти та додав, що “ядерна держава діє так, начебто вона має право перемальовувати кордони”.

“Це імперіалізм, який загрожує повернути нас у той час, коли війна була спільним інструментом політики”, – резюмував Шольц.

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Previous post Прoхaння мiльйoнiв yкрaїнцiв пoчyтi! Народнuм депутатам скоротuлu вuплати після початку вторгнення рф: скільки платять тепер
Next post Не віриться.Нaрeштi хoрoші…нoвuнu зі схoдy – Ми змогли!Уkраїнcькi зaхuснuкu повністю рoзбuлu рoсiян на “дoрoзi жuття” Лuсuчанськ – Бaхмyт. Вонu нaвіть не встuглu закріпuтuсь