Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/gm456058/ukraina24.pp.ua/www/wp-content/themes/bigbulletin/assets/lib/breadcrumbs/breadcrumbs.php on line 252

Ним ПИШАЄТЬСЯ вся Україна!! Він щойно вийшов і офіційно відповів всім хто пропонує віддати Росії “шматок України”. (відео)

Головна 

Зеленський дав зрозуміти, що Україна не віддасть Росії жодного клаптика своєї землі, відповівши Генрі Кіссінджеру.

Володимир Зеленський відповів екс-держсекретарю США Генрі Кісінджеру на пропозицію віддати Росії частину територій України та підписати мирний договір “Мінськ 3”. 

Президент України нагадав, що у 1938 році 15-річний Генрі Кісінджер утік із Німеччини разом із сім’єю і не розповідав про те, як нібито треба домовлятися та співіснувати з Німеччиною. 

У заяві, опублікованій у Telegram-каналі, Володимир Зеленський нагадав, що слова Кісінджера прозвучали у той час, як в Україні гинуть десятки тисяч людей, вибухають тисячі ракет, відбуваються геноциди у Бучі, Маріуполі та інших містах. 

Зеленський припустив, що 98-річний Кісінджер забув, що знаходиться в Давосі, а не Мюнхені, і зараз 2022, а не 1938-й. 

 

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Previous post Ти дивись як ГОЛУБЧИКИ заговорили.. олігархи вже навіть готові пожeртвувaтu Укрaїні мільярдu, аби позбутuся сaнкцій Зaходу, – ЗМІ.
Next post Прoхaння мiльйoнiв yкрaїнцiв пoчyтi! Народнuм депутатам скоротuлu вuплати після початку вторгнення рф: скільки платять тепер