Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/gm456058/ukraina24.pp.ua/www/wp-content/themes/bigbulletin/assets/lib/breadcrumbs/breadcrumbs.php on line 252

У Севастополі на російські підводні човни завантажують крилаті ракети, – ЗМІ

У Південній бухті Севастополя проходить завантаження крилатих ракет типу “Калібр” на російські підводні човни. Дальність польоту даних ракет становить 1400 км.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на “Крим.Реалії”.

За даними кореспондентів, біля причалів знаходяться два підводні човни проекту “Варшав’янка”. Також в бухту прибули два портових буксири, які притягли самохідний плавучий кран СПК-46150.

Водночас на східному березі, поруч з причалами, стоять два довгомірних “Камази”, в яких, за даними журналістів, видно транспортно-пускові контейнери з ракетами.

Всього у складі Чорноморського флоту Росії є шість підводних човнів проекту “Варшав’янка”. Вони озброєні чотирма крилатими ракетами “Калібр”. Для ураження наземних цілей використовуються ракети з номенклатурою 3М14К. Їх діаметр 533 мм, довжина 6,20 м, а стартова маса – 1770 кг.

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Previous post Дорброго ранку ми з України: на Донбасі розпочався фактично ocтaннiй вeлuкuй нacтyп після якого буде…
Next post ТАК “Ми готові піти з донбасу” – В nутiнa 15 хв тому заявили, що вже готові віддaтu Донбaс, aле з однією умовою…»