Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/gm456058/ukraina24.pp.ua/www/wp-content/themes/bigbulletin/assets/lib/breadcrumbs/breadcrumbs.php on line 252

!ТІЛЬКИ що зявилася в мережі інформація… Термінове звернення Резнікова: небачена допомога партнерів – деталі!

Події

На зустрічі міністрів оборони йшлося про сюрпризи, які посилять потужність армії і будуть неприємними ворогу. Про це повідомляє Олексій Рєзніков

Міністр оборони України Олексій Резніков розповів деталі про учорашню зустріч керівників оборонних відомстві у форматі, започаткованому 26 квітня на авіабазі США в Німеччині Рамштайн. Кількість країн, які долучилися до цієї ініціативи, розширилася. Серед континентів не представлена тільки Антарктида.

Резніков і колеги поінформували партнерів про ситуацію на фронті та зміни, які відбулися з моменту минулої зустрічі. Зокрема, констатували прогрес у постачанні 155-мм артилерії та окреслили першочергові потреби захисників.

Про це міністр оборони України написав у Facebook.

“Якщо на першій зустрічі ключовими словами були “timing” і “transition”, цього разу додалося ще слово “coordination”. Ми зосередимо свої зусилля на тому, щоб міжнародна підтримка давала максимальний ефект. Щиро подякував за допомогу нашій державі багатьом колегам, зокрема, моєму другу та великому другу України – міністру оборони Великої Британії Бену Воллесу”, – наголосив Резніков.

Очільник оборонного відомства додав, що на зустрічі країни оголосили нові способи підтримки, які можуть стати game changing (зміною гри) у цій війні.

“Розраховую, що на наступній зустрічі у червні зможу доповісти колегам про результати застосування зброї, про яку йшла мова на зустрічі 23 травня. Так, серед іншого, ми вже отримали підтвердження щодо посилення нашої берегової оборони. Зокрема йдеться про пускові установки і протикорабельні ракети Harpoon. Рішення було знайдено завдяки об’єднанню зусиль декількох наших країн-партнерів. Також йшлося і про інші приємні сюрпризи, які посилять потужність Української армії, і будуть неприємними для ворога. Але про це – згодом”, – пообіцяв він.

Резніков подякував польському колезі Маріушу Блащаку, міністру оборони Канади Аніті Ананд та міністру оборони Данії Мортену Бедскову. Також він відзначив нідерландського міністра Кайсі Оллонгрен та норвезького колегу Б’єрна Арільда Грама.

“Немає слів, щоб висловити повною мірою нашу вдячність нашим литовському, латвійському та естонському друзям – Арвідасу Анушаускасу, Артісу Пабріксу та Калле Лаанету. Українська Нація глибоко вдячна їм. Я дякую колегам з Австралії та Франції і сподіваюся продовжити нашу співпрацю з новими командами. Я дякую міністру Яні Черноховій з Чехії та міністру Ярославу Надю зі Словаччини. Минулого тижня відбулася змістовна розмова з німецьким федеральним міністром Крістіне Ламбрехт, під час якої, поміж іншого, обговорювалися протиповітряні бронемашини “Гепард”. Я вдячний за все, що Німеччина почала робити для України”, – додав міністр.

“Усі учасники зустрічі висловили непохитну підтримку Україні у війні з Росією і висловили захоплення героїзмом та професіоналізмом наших Збройних Сил, стійкістю всього українського народу. Україна обов’язково переможе!” – підсумував міністр оборони.

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Previous post Прямо відповім – готова “пробачити”…Росіянка зізналася, що загибель сина у війні проти України за 5 млн рублів
Next post Такої чисельної втрати РФ ще не мала НІКОЛИ…Друга армія у світі, кажете???З початку вторгнення!: збитків на мільярди доларів – завдяки ЗСУ!