Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/gm456058/ukraina24.pp.ua/www/wp-content/themes/bigbulletin/assets/lib/breadcrumbs/breadcrumbs.php on line 252

Прямо відповім – готова “пробачити”…Росіянка зізналася, що загибель сина у війні проти України за 5 млн рублів

Події

Росіянки зізнаються, що готові “вибачити” Росії загибель синів на війні проти України за 5 млн. рублів компенсації. Саме отриманням грошей вони аргументують своє мовчання після того, як їхні діти загинули в безглуздій і кривавій путінській війні.Про це йдеться у спецвипуску російського проекту “Скажи Гордєєвій”. Що буде з іншими загиблими та їхніми матерями, цим росіянкам плювати, передають Патріоти України.

Ведуча запитує в однієї з учасниць програми, яка є матір’ю російського окупанта, про причини, які змушують росіянок мовчати про своїх загиблих або полонених синів. Вона припускає, що жінки просто бояться.

Але все виявляється значно гірше. За словами учасниці програми, для деяких матерів причиною мовчання стають виплачені компенсації за втрату синів на путінській війні.

“У чатах, у яких я перебуваю, у тому числі, Таманської дивізії, одна з мам сказала, що “Путін оцінив життя мого сина в 5 мільйонів. Навіщо мені далі рухатися, говорити, якщо я отримаю ці гроші?”. Я кажу: а інші діти? А сироти? Там скільки сиріт загинуло 20-річних?” – розповідає жінка.

Ведуча відповіддю шокована і навіть змушена була перепитати: “Вона готова за 5 мільйонів пробачити смерть сина?” – на що отримала ствердну відповідь. “А ти не хочеш іншим мамам допомогти? Тим дітям допомогти? Вона каже “ні”, – розповідає росіянка про спілкування з однією з матерів загиблих окупантів”.

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Previous post А Ось ЦЕ вже занадто…0купанти готуються відновити наступ на Харківському та Слов’янському напрямках, – Генштаб
Next post !ТІЛЬКИ що зявилася в мережі інформація… Термінове звернення Резнікова: небачена допомога партнерів – деталі!