Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/gm456058/ukraina24.pp.ua/www/wp-content/themes/bigbulletin/assets/lib/breadcrumbs/breadcrumbs.php on line 252

«Ніколи не було так соромно за свою країну»: російський дипломат звернувся до українців…


Російський дипломат при ООН у Женеві Борис Бондарєв подав у відставку через війну в Україні.

«Ніколи мені не було так соромно за свою країну, як 24 лютого цього року. Агресивна війна, розв’язана Путіним проти України, а по суті проти всього західного світу, є не лише злочином проти українського народу, а й, мабуть, найтяжчим злочином проти народу Росії, з жирною літерою Z кресі ng викреслили всі надії та перспективи на процвітаюче вільне суспільство нашій країні».

За словами політика, за цей час «рівень брехні та непрофесійності у роботі МЗС весь час зростав», і нині міністерство «не займається дипломатією, а сіє брехню, розпалює ненависть та війну».

«Останніми роками це набуло просто катастрофічного масштабу. Замість неупередженого інформування про те, що відбувається, неупередженого аналізу та тверезого прогнозування — пропагандистські кліше на кшталт радянських газет 30-х років. Вибудувано систему, яка обманює сама себе. Міністр Лавров – гарна ілюстрація деградації цієї системи. За 18 років він пройшов шлях від професіонала й освіченого інтелектуала, на якого хотілося дорівнювати багатьом співробітникам міністерства, до людини, що постійно транслює заяви, що суперечать одна одній, і загрожує світові (тобто й Росії теж) ядерною зброєю!», – говорить Бондарєв.

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Previous post
Next post “Розділова лінія буде перемальована”:Кіссинджер пророкує Росії повну ізоляцію через війну проти України