Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/gm456058/ukraina24.pp.ua/www/wp-content/themes/bigbulletin/assets/lib/breadcrumbs/breadcrumbs.php on line 252

Він в прямому ефірі розповів всю парвду про план Б у разі вбивства керівництва України

Події

Президент Володимир Зеленський заявив, що Україна передбачила план Б на випадок можливого вбивства когось із керівництва країни. Він наголосив: українською державою є кому керувати.

Під час розмови по відеозв’язку в Українському домі в Давосі глава держави нагадав, що Україна – парламентсько-президентська республіка. Крім того, влада країни передбачила різні варіанти розвитку подій під час війни, що розпочала Росія.

“Згідно з нашим законодавством, є кому управляти державою. Ми були підготовлені та поділені, я, прем’єр-міністр і голова парламенту. У нас парламентсько-президентська республіка. Ми розуміли, якщо буде та чи інша втрата, ми будемо готові до цього процесу. Ми розділили Кабмін на дві частини, це було два дублі, щоб країна могла бути захищена навіть від таких результатів”, – сказав Зеленський.

Він також зазначив, що загроза замаху особисто на нього продовжує існувати щодня.

“Але поки що я живий, і це не голограма, я реально з вами розмовляю”, – сказав президент України.

Раніше видання The Times повідомляло, що на життя Зеленського тільки за перший тиждень війни було скоєно щонайменше три замахи. За даними видання, наказ ліквідувати президента України отримали два угруповання, одне з них сформовано із найманців ПВК “Вагнера”. За це Кремль пообіцяв їм солідну винагороду.

Водночас радник голови ОП Олексій Арестович повідомляв, що російські окупанти не зупиняють спроб вбити Зеленського. За його словами, чотири рази стріляли біля Офісу президента. Арестович тоді зазначав, що теж перебуває у першій п’ятірці тих, кого хочуть “прибрати” окупанти.

Водночас секретар РНБО Олексій Данілов заявив, що голова Чечні Рамзан Кадиров ще на початку лютого 2022 року отримав від Путіна наказ убити Зеленського. Він пообіцяв главі Кремля, що його найманці це завдання виконають. А голова українського парламенту Руслан Стефанчук повідомив, що російські спецслужби планували замах на трьох народних депутатів. Із міркувань безпеки він не назвав їхніх прізвищ, проте сказав, що на них були “замовлення”.

Стефанчук зазначив, що конкретно про замах на нього інформації він не має, і додав, що завданням росіян було “прибрати керівництво держави”.

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Previous post “Розділова лінія буде перемальована”:Кіссинджер пророкує Росії повну ізоляцію через війну проти України
Next post Тaк виглядaє «нoвa peaльнicть» тa «нoвi oбличчя»..Йoму вcьoгo 42 poки, xoчa зapaз вiн виглядaє нa 20 poкiв cтapшим. Тepнoпoлянин. Людинa зi cтaлi. 20 лютoгo вiн нaпиcaв тaкi cлoвa…