Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/gm456058/ukraina24.pp.ua/www/wp-content/themes/bigbulletin/assets/lib/breadcrumbs/breadcrumbs.php on line 252

Шана і щпра ПОЛЯКА цьому Нашому Легендарному Батальйону “Азов” Визнано Найбоєздатнішим Бойовим Підрозділом У Світі

Видання Jane’s Defence Weekly, що є одним із найрейтринговішим військових видань заявило, що український батальйон “Азов” визнаний світовими військовими експертами, та аналітиками, як найбоєздатніший елітний приватно-бойовий підрозділ у світі.

Той рівень боєздатності, який демонструє батальйон “Азов”, як відмічають навіть росіяни знаходиться десь за межею реальності. А представники так званого спецназу “Л/ДНР” заявляли, що полк “Азов” дивиться на них, як на пришельців часів Першої світової війни.

Попри нелюдьскі умови і чисельну перевагу ворога полк спільно із ЗСУ вже більше місяця здійснює оборону Маріуполя, наносячи окупантам значних втрат в техніці і живій силі.

Солдат із 8-ї гвардійської загальновійськової армії, яка стоїть під Маріуполем, розповів російському опозиційному виданню «Можемо пояснити» про ситуацію в лавах військових.

«Тут відбувається пи**ець. В маріуполі було 60 танків, залишилося 6. Екіпажів, звичайно, більше, але 102-й полк [зі 150-ї мотострілецької дивізії] цілком ро**бали із засідки. Командир їм казав “розвідка боєм, розвідка боєм”, хоча всі знали і просто кинули в м’ясо, – обурюється співрозмовник “МО”

Сьогодні весь світ признав, що український батальйон “Азов” – жива легенда. А хтось сумнівався?

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Previous post Все для ПЕРЕМОГИ …Протuкорaбельнi рaкетu Harpoon відправлять в Україну – головa Пентaгону Ллойд Остiн
Next post Переможний вівторок! Наші КРАСУНЧИКИ знищили ворога в щепки.! Мiciя нeздiйcнeннa- ЗСУ знuщuлu чepгoвy пoнтoннuй міст pociн чepeз Сiвepcькuй Дoнeць