Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/gm456058/ukraina24.pp.ua/www/wp-content/themes/bigbulletin/assets/lib/breadcrumbs/breadcrumbs.php on line 252

Ткого від Петра 5-го не очікував ніхто – Порошенко щойно відреагував на звинувачення Медчедчука і заявив, що…

Головна

На думку Голованя, рішення оприлюднити нібито свідчення Медведчука пов’язане із судовим засіданням у справі п’ятого президента

Адвокат Петра Порошенка Ігор Головань заявив, що слова Медведчука не відповідають дійсності. Про це він розповів “Суспільному”.

Головань сказав: “На нашу думку, взагалі те, що робить СБУ, – це винятково піар. По-перше, це не їхня справа, цим має займатися ДБР. І те, що про це говорить СБУ – це підтверджує, що тут нічого спільного із правдою і законом немає”.

На думку Голованя, рішення оприлюднити нібито свідчення Медведчука пов’язане із судовим засіданням у справі п’ятого президента.

“Сьогодні призначене судове засідання стосовно арешту на майно Петра Порошенка. Це звичайний тиск на суд”, – переконаний адвокат.

Нагадаємо, раніше сьогодні в СБУ заявили, що Медведчук нібито дав свідчення проти Порошенка у “вугільній” та “трубопровідній” справах. 

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Previous post Світ почув неочікуване РІШЕННЯ..Україна готова ввести єдиний контроль на кордоні з Польщею: як це працює
Next post Українці будуть приємно здивовані– Президент щойно підписав закон про повну конфіскацію всіх активів у тих, хто підтримує російську агресію