Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/gm456058/ukraina24.pp.ua/www/wp-content/themes/bigbulletin/assets/lib/breadcrumbs/breadcrumbs.php on line 252

Їх чекає “сюрприз” від якого вони “ПРОЗРІЮТЬ”:!Прямо на кордоні! ЗСУ приготували сюрприз з усіх боків. Лукашенко в шоці!

Події

Житомирщина зміцнює ділянку українсько-білоруського кордону, яка проходить територією області, щоб не допустити вторгнення ворожих військ. Про це у відеозверненні повідомив мер Житомира Сергій Сухомлін.

«Ми об’їжджали позиції наших батальйонів територіальної оборони, які знаходяться на кордоні з Білоруссю… Вони вже досить непогано окопалися на кордоні, і ми розуміємо, що другої спроби у ворога не буде. Не буде можливості зайти в Україну так, як вони зайшли 24 (лютий – ред.). з 1 травня ми почали будувати по всій лінії та бетонні блоки», – зазначив Сухомлін.

За його словами, до зміцнення державного кордону в межах Житомирської області буде залучено також комунальні підприємства. Крім того, за всіма містами області закріплять ділянки, які вони облаштовуватимуть.

«Ми побудуємо нормальну лінію оборони, щоб воїни були захищені бетоном і рештою, і для того, щоб спроб зайти з білорусі у білоруської армії разом з російською не було», – додав міський голова.

Протяжність українсько-білоруського кордону у межах Житомирської області становить понад 250 км.

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Previous post Прuсвоїтu дітям якuм на момент вторгнення РФ вік до 18 років статусу “дuтuна війнu” та прuзначити щомісячно фінансову допомогу пожuттєво – на сайті Презuдента з’явився документ
Next post Всі мабуть вже чули…Зеленський повідомив, що Україна збудує нову “Мрію”