Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/gm456058/ukraina24.pp.ua/www/wp-content/themes/bigbulletin/assets/lib/breadcrumbs/breadcrumbs.php on line 252

Я нe мoжy бiльшe мoвчaтu!Дуда відкрив, якою має бути перемога України у війні з Росією

Події

Президент Польщі Анджей Дуда хоче, щоб Україна перемогла у війні з Росією. Він сподівається, що наша країна зможе повернути під свій контроль усю територію в межах міжнародно визнаних кордонів, тобто включно із Кримом та Донбасом.

Про це Дуда заявив в інтерв’ю Polski Times. Коли журналіст спитав, чим закінчиться війна в Україні, польський президент відповів: він може говорити лише про свої бажання.

“Я хотів би, щоб це закінчилося тим, що Україна повернула собі всю свою територію в межах міжнародно визнаних кордонів”, – підкреслив глава сусідньої держави.

Він зазначив, що це надзвичайно важливе питання для нього, для майбутнього та для безпеки Польщі.

“Це означатиме, що політично Україна виграє цю війну. Я дуже на це розраховую, намагаюся всіляко підтримувати, бо вважаю, що це справедливо і так має бути“, – сказав Дуда.

Також він сподівається, що наша країна зможе “перебудуватись”. Польща сприятиме тому, щоб Україна “існувала у своїх кордонах як велика, процвітаюча країна, сусід, друг, союзник на майбутнє“, наголосив Дуда.

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Previous post Що відбувається?У росії “натякнули”, які території України хочуть анексувати
Next post “Є peчi, які НЕ МОЖУТЬ чeкaти!” – тільки що в США офіційно підтердили, що дo Укpaїнu швидкими темпами нaдхoдить найкраще в світі oзбpoєння з Амepики