Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/gm456058/ukraina24.pp.ua/www/wp-content/themes/bigbulletin/assets/lib/breadcrumbs/breadcrumbs.php on line 252

Що відбувається?У росії “натякнули”, які території України хочуть анексувати

Події

У Росії розповіли про те, які українські території мають намір анексувати. “Приєднати” до держави-аресора рашисти мріють усі захоплені українські землі Донбасу, Херсонської та Запорізької областей.

Для цих регіонів окупанти готують “референдуми”, де українці нібито “масово підтримають” ідею “приєднання” до РФ. Про плани Кремля повідомив голова Комітету Ради Федерації з конституційного законодавства Андрій Клішас.

За словами російського сенатора, “право вирішувати, чи жити далі з Росією”, мають мешканці всіх захоплених РФ українських територій, а не лише ті, хто живе на Донбасі. Щоправда, “рішення” замість українців вже давно ухвалили в Кремлі.

“Право визначити свою долю, чи жити далі разом з Росією, мають не лише громадяни суверенних ДНР та ЛНР, а й жителі Херсонського регіону, Запоріжжя, всіх територій де пройшла денацифікація та люди отримали право визначити своє майбутнє”, – написав рашист у своєму Telegram- канал.

Рашист Клішас розмріявся про повну окупацію українських регіонів

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Previous post ОТ і все . Місце моєї смерті та життя : Захисник Марiуполя показав прощальне фото з “ Азовсталі ”.
Next post Я нe мoжy бiльшe мoвчaтu!Дуда відкрив, якою має бути перемога України у війні з Росією