Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/gm456058/ukraina24.pp.ua/www/wp-content/themes/bigbulletin/assets/lib/breadcrumbs/breadcrumbs.php on line 252

Всі мабуть вже чули…Зеленський повідомив, що Україна збудує нову “Мрію”

Події

Літак коштуватиме близько $800 млн.

Президент Володимир Зеленський повідомив, що Україна збудує новий найбільший у світі літак “Мрію”.

Літак коштуватиме близько $800 млн. 

Про це президент України сказав під час онлайн-зустрічі зі студентами та ректорами українських закладів вищої освіти.

“Ми хотіли побудувати його, нам потрібно було $800 млн. Я звертався до президента Туреччини з пропозицією побудувати другу “Мрію”, але грошей ми не знайшли. Але в цьому випадку це питання не грошей, це питання амбіцій. Це питання іміджу нашої держави та всіх чудових професійних льотчиків, які загинули на цій війні”, – сказав Зеленський.

Новий літак присвятять пам’яті загиблих на війні пілотів.

“Це питання іміджу нашої держави та питання пам’яті про всіх прекрасних професійних льотчиків, які загинули на цій війні. Це дійсно героїчні люди, які скільки всього зробили. Сьогодні вже можна сказати, скільки тижнів вони берегли життя людям Маріуполя, особливо тим, хто були на “Азовсталі”. Скільки таких льотчиків віддали своє життя, щоб довезти туди все – починаючи від зброї та закінчуючи водою, їжею, і скільки вони поранених звідти забрали. Але велика кількість цих льотчиків, велика кількість таких людей героїчно загинули. Тому побудувати “Мрію” заради пам’яті про наших героїв – це правильна державницька позиція”, – наголосив президент.

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Previous post Їх чекає “сюрприз” від якого вони “ПРОЗРІЮТЬ”:!Прямо на кордоні! ЗСУ приготували сюрприз з усіх боків. Лукашенко в шоці!
Next post ПРИСВОЇТИ дітям яким на момент вторгнення РФ вік до 18 років статусу “ДИТИНА ВІЙНИ” та призначити щомісячно фінансову допомогу пожиттєво – на сайті Президента з’явився документ