Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/gm456058/ukraina24.pp.ua/www/wp-content/themes/bigbulletin/assets/lib/breadcrumbs/breadcrumbs.php on line 252

“Колu вже нажеретеся?”: На Черкащuні чuновнuкu проgавали краgені у ЗСУ бронежилети

Сьогодні 19 травня Служба безпеки України розкрила “масштабну схему розкрадання” гуманітарної допомоги, яка призначалася для ЗСУ.

Як інформує Око Карпат, чиновники намагались незаконно продати понад 1 тис. бронежилетів на суму понад 12 млн грн. Про це повідомила пресслужба СБУ.

“Ці засоби захисту виготовилися в Україні однією з громадських організацій. Через Черкаську військову адміністрацію мали бути передані на потреби оборони. Утім, замість безкоштовної передачі українським захисникам, причетні чиновники намагались продати бронежилети через афілійовані комерційні структури та мережу супермаркетів”, – зазначається в повідомленні.

Повідомляється, що в одній із торговельних мереж вилучили частину бронежилетів та шукають решту, які були призначені для ЗСУ. Їх передадуть на потреби українським військовим. Також проводяться заходи із встановлення всіх обставин злочинної схеми та причетних до неї осіб.

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Previous post ТІЛЬКИ що! Молumоcя і трumаємо кyлачкu! 3 nередoвої nеpедалu – розnочaвся вuрішaльнuй бій , від якого буде зaлежатu дoля Укpаїнu …
Next post Перестаньте займатuся ганебною самодіяльністю – у МВС наказалu військкоматам не роздаватu масово повісткu