Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/gm456058/ukraina24.pp.ua/www/wp-content/themes/bigbulletin/assets/lib/breadcrumbs/breadcrumbs.php on line 252

Знаємо і розуміємо, що більшості це не сподобаєтсья, але ми змушені повідомити всім українцям, що ми офіційно проджовжуємо Воєнний стан в Україні стало відомо, чому

Події

Воєнний стан в Україні продовжать одразу на три місяці. Оскільки будь-який контрнаступ потребує більше часу, ніж оборона.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на заяву представника президента в Конституційному суді Федора Веніславського, якого цитує прес-служба “Слуги народу”.

“З 24 лютого ми вже двічі продовжували воєнний стан. Зараз ми розуміємо, що ворог зосередився на будівництві фортифікаційних укріплень на територіях, які він тимчасово контролює. Перехід у контрнаступ – це значно складніші завдання, ніж оборона. Тож маємо усвідомлювати, що звільнити всю територію України протягом найближчого місяця ми навряд чи зможемо”, – пояснив Веніславський.

Він зазначив, є ще і юридична складова такого рішення. Так, коли президент вводить правовий режим воєнного стану, а парламент його затверджує, Україна має інформувати ООН про обмеження конституційних прав та свобод, які запроваджуються в умовах воєнного стану.

“Ми двічі продовжували цей режим і кожного разу наші дипломати звертаються до ООН та пояснюють, які саме обмеження діятимуть. Щоб щомісяця не повторювати цю процедуру, є рішення про продовження воєнного стану на 3 місяці. Якщо до цього вдасться звільнити Україну, то ми просто скасуємо воєнний стан”, – резюмував Веніславський.

Воєнний стан продовжать до 23 серпня

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Previous post “ТОЧКИ” більше не буде! Атaкyвaлu cпupтзaвoд. У Кypcькiй oблacтi РФ зaявuлu пpo кiлькa yдapiв пo oб’єктy
Next post ТІЛЬКИ що! Молumоcя і трumаємо кyлачкu! 3 nередoвої nеpедалu – розnочaвся вuрішaльнuй бій , від якого буде зaлежатu дoля Укpаїнu …