Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/gm456058/ukraina24.pp.ua/www/wp-content/themes/bigbulletin/assets/lib/breadcrumbs/breadcrumbs.php on line 252

“Я можу впевнено повідомити…” Втрати армії РФ в Україні можуть бути світовим рекордом, – Боррель

Події

Кількість ліквідованих Збройними силами України солдатів і техніки Кремля вражає представників ЄС. Росія може побити світовий рекорд втрат армії, яка вторглася на території іншої країни.

Про це заявив на брифінгу 17 травня віцепрезидент Єврокомісії, верховний представник ЄС з питань зовнішньої та безпекової політики Жозеп Боррель. На його думку, РФ не зможе відновити військо до колишніх масштабів.

“Ви маєте перелік майна, яке Росія, схоже, втратила: танки, артилерію, безпілотники. Це втрати, які були підтверджені. Це також неймовірна кількість втрат. Я не знаю, чи можуть вони відновити ці втрати. Але кількість втрат російської армії дійсно вражає”, – підкреслив Боррель.

Він стверджує, що збитки кремлівської армії тягнуть на рекорд. “Якщо це правда, що Росія втратила близько 15% своїх військ із початку війни, – це світовий рекорд втрат армії, яка здійснює вторгнення в країну”, – запевнив він.

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Previous post Що тут скажеш…ГЕРОЇ нашого часу! ЗСУ 25 хв тому провернули таку штуку, що орки запамятають це на все своє життя – поки одні відволікали увагу, а інші зайшли в тил до окупантів і…
Next post  Чудова новина…Кабмін розширив перелік категорій для виплати 2 200 – 2 500 гривень: хто отримає допомогу