Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/gm456058/ukraina24.pp.ua/www/wp-content/themes/bigbulletin/assets/lib/breadcrumbs/breadcrumbs.php on line 252

Що хотіли тe мають.Масово вивозять сім’ї: силовики РФ в паніці! Режим розвалюється

Події

Головний розслідувач міжнародної групи Bellingcat Христо Грозєв заявив, що деякі силовики у країні-агресорці Російській Федерації шукають можливості вивезти звідти свої сім’ї. Причиною цього є те, що ситуація в Росії загострюється і скоро вийде з-під контролю.

Про це він розповів в інтерв’ю “Радіо Свобода”. За словами Грозєва, найбільш протестний потенціал командування спостерігається серед найінформованіших силовиків.

“Ми можемо назвати це “інтелектуальною частиною ГРУ”, тобто люди, які реально володіють повною інформацією. І також еліта ФСБ, яка знає конкретну кількість жертв серед російських військ, знає про те, що матері, дружини, сестри загиблих або зниклих російських воїнів не перестають ставити запитання. Вони знають, що ця ситуація колись вийде з-під контролю”, – пояснив він.

Грозєв уточнив, що ці силовики знають небезпеку для режиму, і самі зараз готують своє майбутнє. Зокрема, деякі з них шукають можливість вивезти свої сім’ї з країни-агресора, а також намагаються перевести накопичені гроші, у багатьох випадках корупційні, у долари та євро.

“Це вже свого роду зрада цих людей, тому що вони не дотримуються ідеологічних наказів Кремля, а готуються до альтернативної реальності”, – додав розслідувач.

На думку Грозева, саме поінформована еліта всередині силовиків розуміє, що війну програно.

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Previous post Народ, це просто якесь свято: щойно“партизани” підірвали бронепоїзд окупантів: з’ясувалися подробиці
Next post Радісна новина! Наступати вже не можуть! Арестович розкрив деталі: повний розгром окупанта!