Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/gm456058/ukraina24.pp.ua/www/wp-content/themes/bigbulletin/assets/lib/breadcrumbs/breadcrumbs.php on line 252

…У Мелітополі прогрuмів гучнuй вuбух, після якого почалася стрілянuна – ЗМІ

Події

18 травня жителі Мелітополя почули сильний вибух. Після нього у місті розпочалася стрілянина.

Вогонь вівся в районі “комендатури” російських окупантів, де рашисти чекали на якогось високопоставленого гостя. Про це пише мелітопольське видання “Ріа Мелітополь”.

“Близько години тому в центрі Мелітополя прогримів вибух, який чули практично у всіх районах. За свідченням місцевих жителів у будинках ледь не повилітали шибки, а стіни будівель вібрували”, – повідомляє видання.

За даними журналістів, біля так званої “комендатури” російських окупантів було підірвано гранату. Одразу після вибуху в районі вулиці Шмідта розпочалася стрілянина.

“За годину до цієї метушні будівля комендатури була оточена. Там нібито чекали на якогось високопоставленого гостя. Ймовірно, на території міста знову працювала українська диверсійна група”, – пишуть журналісти.

Також вони повідомляють, що за непідтвердженою наразі інформацією сьогодні було підірвано залізницю в районі Мелітополя. Про це у соцмережах 18 травня почали писати місцеві жителі.

“Слід зазначити, що російські фашисти не можуть почуватися спокійно в нашому місті. Партизани систематично знищують окупантів та здійснюють диверсії на військових об’єктах”, – наголосили місцеві журналісти.

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Previous post Бацька щойно: “Тільки рипніться, я попереджаю закон вже підписав “- згідно якого в Білорусі тих, хто хоче здійснити замах на скоєння теракту чекає…
Next post ГОСПОДБ почув молитви…щойно зявилась гарна новина…У Мелітополі “партизани” підірвали бронепоїзд окупантів: з’ясувалися подробиці