Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/gm456058/ukraina24.pp.ua/www/wp-content/themes/bigbulletin/assets/lib/breadcrumbs/breadcrumbs.php on line 252

Ти дивись як ЗАСПІВАЛИ..У Раді безпеки РФ вигадали нову версію, навіщо напали на Україну

Події

У Росії оголосили нову версію причини початку війни проти народу України. Тепер “спецоперація” пов’язана не із захистом російськомовного населення Донбасу, а нібито із “планами Заходу” встановити в РФ свій режим.

Про це на засіданні наукової ради при РБ РФ розповів секретар Радбезу Микола Патрушев. За його словами, Росія “зірвала ці задуми”.

“Захід прагне створити умови для встановлення в Росії підконтрольного західникам режиму, як це вже було відпрацьовано в Україні та в низці інших держав”, – заявив він під час свого виступу.

При цьому чиновник укотре повторив пропагандистський наратив про загрозу національній безпеці РФ та спроби країн Європи та Америки знищити державність Росії.

“Ми були змушені превентивно взятися до цієї міри, тому що рівень загрози національній безпеці, нехтування інтересами нашої країни вийшли на рівень, який загрожував самій державності Росії та її існуванню”, – підсумовує він.

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Previous post  Чудова новина…Кабмін розширив перелік категорій для виплати 2 200 – 2 500 гривень: хто отримає допомогу
Next post Партuзанu в Мелітополі влаштували окупантам виского рангу “варфоломіївську ніч”