Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/gm456058/ukraina24.pp.ua/www/wp-content/themes/bigbulletin/assets/lib/breadcrumbs/breadcrumbs.php on line 252

Рaкeтнuй yдaр по російськuм АЕС: ветеран ЗСУ вuзвав пeрeпoлoх в РФ заявою про відповідь Українu на нaпaд

Головна

Костенко, який, будучи “кіборгом” в 2014-2015 роках, захищав аеропорт Донецька, став гостем ефіру однієї з українських політичних програм. У прямому ефірі він назвав один із способів компенсувати відсутність у України ядерної зброї, яке є фактором стримування під час переговорів з РФ.

На його думку найефективнішим способом і відповіддю Москві буде наявність в розпорядженні України крилатих ракет з тактичної дальністю застосування до 1000 кілометрів, які повинні “стояти на озброєнні і превентивно загрожувати Москві”.

За словами ветерана АТО, ракети повинні бути націлені на атомні електростанції Росії: в разі військової загрози Україні може відповісти новим “Чорнобилем” на території РФ. Заява депутата швидко поширилося по російським ЗМІ та інформаційним агентствам, викликавши справжній переполох. Росіяни серйозно стривожені можливістю націлювання українських ракет на російські АЕС.

Нагадаємо, раніше Зеленський пояснив, що інші країни незабаром почнуть відбирати землі сусідських країн, коли побачать безкарність Росії через агресію в Україні.

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Previous post Мобілізацію в Україні хочуть продовжити.Кого зараз не будуть і не можуть призивати на військову службу в Україні
Next post Під Куп’янськом ЗСУ знищили російський винищувач