Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/gm456058/ukraina24.pp.ua/www/wp-content/themes/bigbulletin/assets/lib/breadcrumbs/breadcrumbs.php on line 252

Радісна новина! Наступати вже не можуть! Арестович розкрив деталі: повний розгром окупанта!

Події

Про атаку з боку армії РФ зараз мова не йде, зазначив радник глави ОПУ.

Арестович розповів, яку команду отримали російські окупанти

Російська армія отримала вказівку захопити позиції, на яких буде зручніше оборонятися – вони займають пагорби, населені пункти і природні рубежі.

Радник керівника офісу президента Олексій Арестович в розмові з російським правозахисником Марком Фейгіним зазначив, що в усіх напрямках зараз російські війська отримали приблизно таку команду.

“Це з відкритих джерел, ніякої таємниці тут немає. Просто це видно по їх діях. Захопити позиції кращі для утримання оборони на цій ділянці місцевості”, – пояснив Арестович.

“Тобто у них за задумом, я так розумію, просто бачу, що вони роблять, вони намагаються вийти на ділянки, які зручніше захищати. Переважно це пагорби, населені пункти і природні рубежі типу річок, ярів”, – додав Арестович.

Раніше радник глави офісу президента заявив, що населені пункти в південних регіонах України, які знаходяться під тимчасовою російською окупацією, будуть обов’язково звільнені військовим шляхом.

“Вельмишановні громадяни, які зараз перебувають на окупованих територіях, ми вас не кинемо. Ми вас звільнимо військовим шляхом. Деокупуємо. При цьому ми зробимо так, що з ваших голів не впаде жоден волосок, крім випадковостей, звичайно, які завжди можуть бути”, – сказав Арестович .

За його словами, ЗСУ знають, як вибити російські війська, не штурмуючи безпосередньо Херсон, Мелітополь та інші міста. Вони до цього готуються.

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Previous post Що хотіли тe мають.Масово вивозять сім’ї: силовики РФ в паніці! Режим розвалюється
Next post Жодного Мінська 3! АЖ тепер їм не вдасться втілити в життя…Зрив переговорів: поступків не буде! Всі крапки над і – деталі!